Úvod

Křešická rezerva odjela z Třebívlic s tuctem

publikováno 29.09.2020

Vítězný hattrick završen. Fotbalisté SK Třebívlice ve III. třídě - skupina A vyhráli třetí utkání v řadě a v tabulce se posunuli již na páté místo. Po jasných výhrách nad Sulejovicemi a Křesínem tentokrát rozstříleli Křešice B 12:0. Hattrickem si pozici nejlepšího našeho střelce upevnil Jiří Kotlář s celkem už devíti zářezy. Prodloužit úspěšnou sérii se náš tým pokusí v sobotu na horké půdě v Radovesicích.

Domácí vykročili za "povinným" vítězstvím rázně, když během úvodních sedmi minut rozebrali rozhozenou obranu soupeře hned tříkrát a nebylo co řešit. Jedinou otázkou zůstalo, kolik hostům, kteří měli k dispozici pouze jedenáct hráčů, protože jako rezerva týmu z I. B třídy mají pravidelně problémy se složením mužstva, nakonec nasázíme gólů.

Do přestávky skóre narostlo na 7:0, což naše borce až příliš uspokojilo, takže druhý poločas začali velice volně. Nakonec však přidali dalších pět zásahů, a to výhradně zásluhou střídajících hráčů.

Dvakrát se trefil Martin "Lévi" Čtvrtník, jenž ukázal, že ani vážné zranění kolena z minulé sezony mu nic nesebralo na orientaci a zabijáckém instinktu v pokutovém území. Dvě branky si připsal i Daniel Pulgr, který se do týmu zapojil teprve podruhé a prokázal, že může být velice platnou ofenzivní alternativou.

Mezi střelce se zapsal také Tomáš "Voda" Vodenka, jenž s přehledem proměnil pokutový kop. Ukazuje se, že jeho letní návrat do mužstva je jednoznačným přínosem.

SK Třebívlice - FK Schoeller Křešice B 12:0

Branky: 5., 6. a 35. Kotlář, 7. a 27. Rambousik, 70. a 77. Čtvrtník, 75. a 80. Pulgr, 13. M. Bedecs, 43. Válek, 65. Vodenka (z pen.). Rozhodčí: Hořejší. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 7:0.

Sestava Třebívlic: Sedláček - D. Bedecs, J. Rulf (46. Vodenka), J. Svoboda, Seifert - K. Svoboda, M. Bedecs (68. Čtvrtník), Lode, Válek, Kotlář - Rambousik (46. Pulgr).

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 55159
Dnes: 0
Online: 1

Aktualita

Křešická rezerva odjela z Třebívlic s tuctem
Vítězný hattrick završen. Fotbalisté SK Třebívlice ve III. třídě - skupina A vyhráli třetí utkání v řadě a v tabulce se posunuli již na páté místo. Po jasných výhrách nad Sulejovicemi a Křesínem tentokrát rozstříleli Křešice B 12:0. Hattrickem si pozici nejlepšího našeho střelce upevnil Jiří Kotlář s celkem už devíti zářezy. Prodloužit úspěšnou sérii se náš tým pokusí v sobotu na horké půdě v Radovesicích.

Kalendář akcí

« 05 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery