Úvod

Druhé vystoupení venku skončilo opět bez bodů a vstřeleného gólu

publikováno 07.09.2020

Opět nula. Ani ve druhém venkovním utkání III. třídy - skupina A fotbalisté SK Třebívlice nebodovali a nevstřelili ani gól. Tentokrát po boji padli 0:2 v Travčicích. Spravit chuť si mohou v neděli 13. září, kdy na domácím hřišti od 17 hodin přivítají tým Sulejovic, který je zatím bez bodu poslední.

Zápas přitom pro hosty nezačal vůbec špatně a svého soupeře přehrávali. Výsledkem byly šance, do jejichž zakončení se logicky nejvíce dostával tentokrát na hrotu zaskakující Seifert.

Nejblíže ke gólu měl hned v 9. minutě, kdy jeho padáček orazítkoval břevno. Další tutovku mu skvěle zneškodnil brankář s polským přijmením Walentowicz.

Zato domácí se na dostřel třebívlické branky dostávali jen sporadicky. Z ojedinělé akce, která jim vynesla standardní situaci však udeřili. Na "zkrácený roh" si naběhl nepokrytý Starý a hlavou zblízka skóroval - 1:0.

Hosté sice stále měli opticky více ze hry, ve středu hřiště dominovali, ale v koncovce byli bezradní, chyběl jim klasický "zabiják".

Druhý poločas začal prakticky podle stejného scénáře, domácí vyučili soupeře z produktivity. Druhý gól, kdy si Starého polostřelu z těžkého úhlu nešťastně srazil do branky gólman Sedláček, travčické matadory uklidnil a náskok 2:0 si už v pohodě pohlídali.

Také proto, že s třebívlickou nemohoucností v koncovce nepohnuly změny v sestavě ani hra na dva útočníky. Absence indisponovaného Rambousika byla až příliš citelná...

FK Travčice - SK Třebívlice 2:0

Branky: 19. a 53. Starý. Rozhodčí: Kunert. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Sestava Třebívlic: Sedláček - D. Bedecs, J. Svoboda, Lode - Muchl (64. Vodenka), Richter, Šamun (42. Sova), Válek, Kotlář - Seifert.