Úvod

Medvědice jsme rozstříleli 9:1 a v semifinále čekají Úpohlavy

publikováno 15.06.2020

Suverénní postup. Fotbalisté SK Třebívlice v posledním utkání skupinové fáze turnaje OFS Litoměřice rozstříleli Medvědice na jejich plácku 9:1, když pěti góly opět exceloval Jiří Kotlář. V semifinále se náš tým utká s vítězem skupiny B Sokolem Úpohlavy, které v zápase o první místo skolily Travčice 4:1. Hrát by se mělo v neděli 21. června v Úpohlavech.

Přiznejme si, že z utkání jsme měli určité obavy. Jednak na atypické hřiště v Medvědicích nemáme ze společného působení v jedné soutěži zrovna nejlepší vzpomínky a za druhé náš tým nastoupil ve značně okleštěné sestavě a prakticky bez náhradníků.

Chmury se však začaly velice rychle rozplývat. Přispělo k tomu i zranění ikonického domácího gólmana Lisce, jenž si hned v úvodu nešťastně natáhl lýtko a v brance ho musel nahradit hráč z pole Novotný.

Medvědice držely bezbrankový stav zhruba dvě desítky minut. Potom odšpuntoval svůj střelecký gejzír Kotlář, na jehož první dva góly mu nahrál navrátilec Vodenka, zaskakující v sestavě při absenci řady hráčů základního kádru. A záskok to byl vydařený, Tomáš ukázal, že by mohl být mužstvu ještě prospěšný.

Kapitán Nykodým vybídl dvěma lahůdkovými pasy ke skórování Rambousika a vůbec tak nevadilo, že domácí mezitím využili zaváhání brankáře Krchova při vyběhnutí a jejich kapitán Hladík zaznamenal čestný úspěch "medvědů". Tím spíše, že Třebívličtí přidali ještě do přestávky další dva góly (Seifert. Kotlář).

Druhý poločas se tak hrál víceméně z povinnosti, střelecky se mohl prosadit Vodenka, ale návrat do mužstva gólem neoslavil. Až v závěrečné desetiminutovce se trefili Lode a potom ještě dvakrát Kotlář. Kýžené desítky jsme se ale nedočkali, ani jeden z adeptů (Seifert, Bedecs, Kotlář) míč do branky už dostat nedokázali.

Sokol Medvědice - SK Třebívlice 1:9

Branky: 24. Hladík - 18., 22., 42., 85. a 87. Kotlář, 20. a 26. Rambousik, 30. Seifert (z pen.), 80. Lode. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 0:1 (Nykodým). Diváci: 50. Poločas: 1:6.

Sestava Třebívlic: Krchov - Seifert, J. Svoboda, Petr Boháček, K. Svoboda - Vodenka, Lode, D. Bedecs, Nykodým, Kotlář - Rambousik.