Úvod

Po výhře nad Podsedicemi si to o semifinále rozdáme s Medvědicemi

publikováno 08.06.2020 (aktualizováno 15.06.2020)

Splněná povinnost. Fotbalisté SK Třebívlice ve druhém utkání turnaje OFS Litoměřice na svém trávníku podle očekávání přehráli Podsedice 5:0 a připsali si první výhru v soutěži. O postup do semifinále se náš tým utká v sobotu s Medvědicemi na jejich hřišti, na které nemáme zrovna nejlepší vzpomínky. Věřme, že medvědické prokletí prolomíme.

Domácí favorit se tentokrát rozjížděl pomaleji. Klid do jeho řad přinesly až dva slepené góly na přelomu první půle. "Bylo to z naší strany utrápené a navíc jsme neproměňovali šance," uznal hrající trenér David Bedecs.

Po přestávce jeho tým přepnul přece jen na vyšší obrátky a nakonec dal výsledku jednoznačnou podobu. "Už jsme byli jasně lepší jak herně, tak i fyzicky," poznamenal třebívlický kouč. "Prosadili jsme se i střelecky. A to hosty uchránil od vyšší porážky výborně chytající gólman Bayer," dodal. Vyznamenal se i domácí brankář Kohl, jenž zneškodnil pokutový kop.

SK Třebívlice - SK Český granát Podsedice 5:0

Branky: 24.Rambousik, 25. Kotlář, 70. Šamun, 85. Válek, 89. Muchl. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 2:1. Diváci: 75. Poločas: 2:0.

Sestava Třebívlic: Kohl - Šamun, J. Svoboda, D. Bedecs, K. Svoboda - Muchl, Nykodým, Válek, Kotlář - Seifert, Rambousik. Střídali: Sova, Janouch, Pavel Boháček, Petr Boháček, Lode.