Úvod

Libčeves si málem odvezla potupnou desítku

publikováno 24.05.2020

To byla jízda! Fotbalisté SK Třebívlice v dalším přípravném utkání smázli Libčeves 9:0. Na demolici účastníka okresního přeboru Lounska měl největší podíl Jiří Kotlář, jenž si v každém poločase připsal hattrick. A to náš tým ještě nebyl ani zdaleka kompletní, v obraně chyběli J. Rulf s novou posilou Richtrem a vepředu pak duo Rambousik - M. Bedecs. Dlouhodobě mimo jsou marodi Fux a Čtvrtník. Příští sobotu zahájíme turnaj OFS utkáním v Čížkovících.

Od začátku nebylo pochyb, kdo je na hřišti pánem. Domácí předčili soupeře prakticky ve všem a stálou převahu přetavil už do poloviny prvního poločasu  v tříbrankový náskok agilní Kotlář, s jehož pohybem si hosté nevěděli rady. Další góly do libčeveské branky ještě do přestávky přidali Lukáš Lode hlavičkou za sebe (!) a host Matěj Krogner vypomáhající při absenci našich útočníků.

Ten se trefil i po obrátce, kdy si Kotlář připsal druhý hattrick v zápase. Střeleckou explozí poslal vizitku soupeřům, kteří nás čekají v turnaji OFS Litoměřice, jenž alespoň částečně nahrazuje zrušenou jarní sezonu mistrovských soutěží. Věřme, že si rychlonohý záložník nechal ve smrtící levačce nějaké góly i proti Čízkovicím, Podsedicím a Medvědicím, našim soupeřům v základní skupině.

SK Třebívlice - AC Libčeves 9:0 (5:0)

Branky: 5., 21., 23., 60., 67. a  87. Kotlář, 39. a  73. M. Krogner, 33. Lode.

Sestava Třebívlic: Kohl - K. Svoboda, Petr Boháček, Lode, Pavel Boháček - Šamun, Nykodým, Válek, Kotlář - M. Krogner, Seifert. Hokejově střídali: D. Bedecs, J. Svoboda, Janouch, Muchl.