Úvod » Referáty z utkání

Na úvod přípravy náš tým zdemoloval Předonín

publikováno 09.03.2020

Fotbalistům SK Třebívlice vyšel úvodní přípravný zápas před jarní sezonou III. třídy - skupina A parádně. Na umělé trávě v Lovosicích rozstříleli SK Předonín 13:3. Nebo dokonce 14:3? Záplavu branek už totiž nešlo ani pořádně registrovat... Jisté je, že naši borci smetli vedoucí tým IV. třídy - skupina B rozdílem několika tříd. Předonín přitom na podzim neztratil ve své soutěži ani bod při skóre 66:20 z 10 zápasů.

Na hráčích byla samozřejmě znát dlouhá zimní pauza i nezvyk na umělý povrch. Přesto náš tým posílený o dva hosty - lovosického Jana Richtera a teplického benjamínka Matěje Krognera - předváděl svižný fotbal plný pohledných akcí. Soupeř postupem času stále více nestíhal, a tak skóre utěšeně narůstalo až do podoby konečné demolice.

A to vedle dlouhodobých marodů Fuxe a Čtvrtníka (u obou operace kolene) Třebívlicím chyběl hlavní tvůrce hry a nově zvolený kapitán týmu Nykodým a dále Lode, M. Bedecs a J. Svoboda.

V dalším přípravném utkání změříme síly s účastníkem okresního přeboru Ústecka FK Malečov s naším bývalým brankářem Martinem Albrechtem. Hraje se v sobotu 14. 3. od 14.00 opět na umělé trávě v Lovosicích.

SK Třebívlice - SK Předonín 13 (14?):3 (5:1)

Branky Třebívlic: Rambousik 4 (5?), M. Krogner 2, Seifert 2, Pavel Boháček, Richter, Válek, Janouch (z pen.), 1 vlastní soupeře.

Sestava Třebívlic: Krchov - J. Rulf, Pavel Boháček, Petr Boháček, K. Svoboda, Šamun, Richter, Válek, Kotlář, Rambousik, Seifert, D. Bedecs, Muchl, M. Krogner, Janouch (střídalo se hokejově).

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Jubilejní ročník třebívlického turnaje ovládl Bertlík team, domácí těsně pod vrcholem
Vítězem jubilejního 10. ročníku turnaje v malé kopané o pohár starosty obce Třebívlice se stal Bertlík team z Mostu, který ve finále porazil pořádající SK Třebívlice nejtěsnějším rozdílem 1:0. V boji o třetí místo Kings Praha přehráli mostecký Sláva team 2:0. Nejlepším střelcem turnaje se stal domácí Jirka Kotlář se šesti trefami, nejlepším hráčem byl vyhlášen Sláva Svoboda mladší a nejlepším gólmanem třebívlická posila pro tento turnaj David Sedláček z SK Ervěnice-Jirkov.

Kalendář akcí

« 08 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery