Demolici Vchynic zařídili Rambousik s Bedecsem

publikováno 22.10.2019

Fotbalisté SK Třebívlice rozstříleli v dalším utkání III. třídy - skupina A na svém hřišti FK Vchynice 8:3. Pod demolici druhdy obávaného soupeře se nejvýrazněji podepsali autoři hattricků, Nikolaj Rambousik a Michal Bedecs, jenž tak oslavil svoji domácí premiéru v této sezoně. V neděli se náš tým představí na půdě rezervy Liběšic.

Třebívličtí měli výborný vstup do zápasu, když po čtvrthodině hry dvěma trefami Rambousika vedli 2:0. Herně přitom nedominovali tak jako například v Radovesících, ale tentokrát je zdobila efektivita.

Hosty vrátil do zápasu bombou kapitán Jakubec, ovšem další tři góly do poločasu přinesly uklidňující náskok 5:1.
Tři góly padly z pokutových kopů, ovšem všechny byly zcela jednoznačné, dva za ruce a jeden za faul.
Velkorysý sudí Hanuš ještě ušetřil hostujícího Řehoře červené karty za úmyslné zabránění gólu rukou.

Po přestávce se zdálo, že jednoznačnému vývoji utkání nemůže nic zabránit. Ovšem domácí nedůsledností a zmatky na vlastní polovině umožnili soupeři lacino snížit a sobě i fanouškům zabrnkali na nervy.

Hosté však naštěstí pro nás spíše než dravou šelmu z předešlých sezon připomínali neškodného býložravce a chvilkové slabosti nedokázali využít. Domácí se naopak dalšími trefami vrátili do komfortní zóny a s přehledem si došli pro další tři body za nakonec vysokou výhru 8:3.

Proti silnějšímu soupeři by se nám však výpadky a nedorazy v defenzivě nemusely vyplatit. Ofenzivní síla Třebívlic je neoddiskutovatelná, ovšem 26 inkasovaných branek v deseti zápasech budiž varováním.

SK Třebívlice - FK Vchynice 8:3

Branky: 11., 15. (PK) a 38. (PK) Rambousik, 30., 40. (PK) a 79. M. Bedecs, 63. Muchl, 84. Seifert - 52. a 59. Hrůza, 26. Jakubec. Rozhodčí: Hanuš. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 5:1.

Sestava Třebívlic: Krchov - D. Bedecs (57. Sova), J. Rulf (46. J. Svoboda), Lode, K. Svoboda (20. Pavel Boháček) - Válek, Nykodým, Šamun, Kotlář (46. Muchl) - M. Bedecs, Rambousik (75. Seifert).