Sulejovice jsme srazili pětigólovým direktem v úvodu

publikováno 16.09.2019

Bleskový úder. Takovým způsobem rozhodli fotbalisté SK Třebívlice ve III. třídě - skupina A o vítězství nad Sulejovicemi. V polovině prvního poločasu totiž náš tým vedl 5:0 a utkání se potom už jen dohrávalo ke konečnému výsledku 6:2. Hattrickem se blýskl Karel Svoboda, o oba góly soupeře se postaral extřebívlický Radek Přeučil. V příštím kole se v sobotu představíme na hřišti rezervy Křešic.

Takový start nemohli čekat ani ti největší optimisté. Domácí na soupeře vlétli a narozdíl od minulých zápasů své šance i proměňovali. Všechno začalo tím, když Rambousik obral v pokutovém území o míč sulejovického kapitána Lupínka a bez problémů skóroval. Než se hosté stačili vzpamatovat, trefili se hlavou Svoboda a zvoleje Kotlář. Prvně jmenovaný vzápětí dvěma snadnými dorážkami završil hattrick, svůj první v životě!

"Tři góly v jednom utkání jsem ještě nikdy nedal. Vždyť jsem v Obrnicích chytával," usmíval se po utkání šťastný střelec. "Bude mě to sice něco stát do týmové pokladny, ale v tomto případě zaplatím rád," dodal Karel Svoboda.

Sumasumárum, ve 23. minutě stav 5:0 a nebylo co řešit. Ke cti hostů je třeba podotknout, že přes viditelný otřes a frustraci z vývoje utkání nakonec zápas dohráli se ctí. Bývalý dlouholetý hráč Třebívlic Radek Přeučil dvěma góly po nedorozumění domácích zadních řad včetně gólmana výsledek aspoň kosmeticky upravil.

Za domácí přidal šestou branku Šamun, jenž svůj druhý samostatný únik v zápase už proměnil. Vítězstvím 6:2 jsme si vylepšili skóre na aktivních 15:12 a s devíti body po pěti kolech nám v tabulce patří sedmá příčka.

SK Třebívlice - Slavoj Sulejovice 6:2

Branky: 10., 20. a 23. K. Svoboda, 9. Rambousik, 16. Kotlář, 56. Šamun - 40. a 73. R. Přeučil. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 5:1.

Sestava Třebívlic: Krchov - D. Bedecs (52. Sova), J. Rulf, Fux (61. Vidovič), Seifert - K. Svoboda, Válek, Šamun, Kotlář (57. Vodenka) - Nykodým (77. Lode), Rambousik.