Úvod

V Travčicích jsme doplatili na neproměňování šancí

publikováno 11.09.2019

Padesát procent. Taková je zatím úspěšnost fotbalistů SK Třebívlice v nové sezoně III. třídy - skupina A. Po dvou výhrách v řadě si tentokrát připsali druhou porážku, když v Travčicích padli 2:4. O góly se postarali Michal Bedecs a František Muchl. Přiklonit bilanci na aktivní stranu mohou naši hráči už v sobotu, kdy od 16.30 přivítají na svém hřišti Slavoj Sulejovice.

Hosté přitom nezačali na "lesním letišti" v Travčicích vůbec špatně, po Bedecsově trefě šli dokonce do vedení. Domácí však stačili ještě do přestávky srovnat krok a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

"Mohli jsme ale s přehledem vést, protože jsme měli více šancí než soupeř. V případě Michala Bedecse, Martina Čtvrtníka, Máci Šamuna a dalších však zůstalo jen u tutovek," posteskl si trenér David Bedecs.

Ve druhém poločase na vedoucí gól Travčic náš tým Muchlem ještě odpověděl, ale závěr patřil domácím, kteří dvěma údery strhli vítězství na svoji stranu. "Soupeř využil dva brejky a to rozhodlo. Byli jsme lepším týmem, ale neproměnili jsme šance, za což nás domácí po zásluze potrestali," shrnul utkání hrající kouč. "Čtvrtník si navíc obnovil zranění kolena, takže si od fotbalu nějakou dobu odpočine," dodal.

FK Travčice - SK Třebívlice 4:2

Branky: 60. a 81. Fišara, 31. Krch, 89. Serbený - 22. M. Bedecs, 62. Muchl. Rozhodčí: Andrle. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Sestava Třebívlic: Krchov - Pavel Boháček, Petr Boháček (76. Sova), Fux (54. J. Svoboda), K. Svoboda - Muchl, Nykodým, Šamun, Kotlář - Čtvrtník (46. D. Bedecs), M. Bedecs (74. Seifert).