Úvod » Referáty z utkání

Jasné výhry s outsidery podtrhly třetí místo

publikováno 10.06.2019

Třicet bodů. Na tak impozantní počet zaokrouhlili jarní zisk v REMAX MK III. třídě - skupina A fotbalisté SK Třebívlice. Podařilo se jim to díky dvěma "povinným" výhrám v Podsedicích. Nejprve rozstříleli domácí tým 12:0 a poté skolili 6:2 Libochovany. S mužstvy odsouzenými k sestupu si Třebívličtí podle očekávání poradili a navíc si notně vylepšili skóre. Počet vstřelených gólů v sezoně tak zakulatili na 70. Celkem náš tým vyválčil fantastických 50 bodů a v konečné tabulce nemůže skončit hůře než třetí.

 

Podsedice, které se pro závěr sezony staly naším domovem, za což zaslouží ještě jednou dík, začaly nebojácně. Více naž půlhodinu držely bezbrankový stav a několikrát dokonce zaměstnaly naši obranu a přinutily zasáhnout gólmana Albrechta.

Očekávaný gólový gejzír odšpuntovala až trefa Matěje Nykodýma na začátku druhé půle. Potom už bylo pouze otázkou, na jaké metě se brankostroj zastaví. Nakonec to byl rovný tucet - 12:0.

Také proti Libochovanům se náš tým rozjížděl poněkud pomaleji a roli favorita definitivně potvrdil až po přestávce. Čistým hattrickem se ve druhém poločase blýskl Jiří Kotlář, jenž se také postaral o jubilejní 70. gól sezony, což ho bude stát pořádný příspěvek do týmové kasy.

Ta se především díky úspěšnému jarnímu tažení pěkně naplnila, takže na fotbalové zábavě, která se pro všechny třebívlické příznivce i širokou veřejnost uskuteční za doprovodu kapely Impulz v sobotu 15. června na třebívlickém koupališti, bude co utrácet!

Český granát Podsedice - SK Třebívlice 0:12

Branky: 34., 52. a 60. Čtvrtník, 48., 73. a 85. M. Bedecs, 49. a 54. Kotlář, 41. Muchl, 47. Nykodým, 63. Vidovič, 83. Janouch. Rozhodčí: Starý. Bez ŽK. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Sestava Třebívlic: Albrecht - D. Bedecs (67. Janouch), Fux (46. Sova), Petr Boháček, Seifert - Muchl (57. Vidovič), Nykodým, Šamun, Kotlář - Čtvrtník, M. Bedecs.

SK Třebívlice - Sokol Libochovany 6:2

Branky: 69., 77. a 87. Kotlář, 17. Čtvrtník, 39. K. Svoboda, 54. Muchl - 34. a 59. Podráský. Rozhodčí: Gabriel. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Sestava Třebívlic: Albrecht - J. Svoboda (46. D. Bedecs), Petr Boháček, K. Svoboda, Pavel Boháček - Lode (46. Muchl), Nykodým, Šamun, Kotlář - Čtvrtník (46. Sova), Rambousik (46. Seifert).

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Jubilejní ročník třebívlického turnaje ovládl Bertlík team, domácí těsně pod vrcholem
Vítězem jubilejního 10. ročníku turnaje v malé kopané o pohár starosty obce Třebívlice se stal Bertlík team z Mostu, který ve finále porazil pořádající SK Třebívlice nejtěsnějším rozdílem 1:0. V boji o třetí místo Kings Praha přehráli mostecký Sláva team 2:0. Nejlepším střelcem turnaje se stal domácí Jirka Kotlář se šesti trefami, nejlepším hráčem byl vyhlášen Sláva Svoboda mladší a nejlepším gólmanem třebívlická posila pro tento turnaj David Sedláček z SK Ervěnice-Jirkov.

Kalendář akcí

« 08 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz