Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Referáty z utkání

Čížkovice náš tým srazil Kotlářovou penaltou

publikováno 28.04.2019 (aktualizováno 12.06.2019)

Jízda pokračuje. Fotbalisté SK Třebívlice zvládli i šesté jarní utkání REMAX MK III. třídy - skupina A, když si z Čížkovic přivezli vítězství 2:1. Cesta za dalšími třemi body nebyla opět jednoduchá, náš tým musel otáčet nepříznivý poločasový stav 0:1. O to je však výhra cennější a znovu potvrdila vysokou morálku mužstva, které na jaře získalo 15 bodů z 18 možných.

Na hřišti v této sezoně nevýrazného týmu (zatím 9. místo) jsme nezačali herně špatně, ale několik náznaků šancí (především Čtvrtníka) zůstalo opět nevyužito. Domácí tak vycítili proti papírově silnějšímu soupeři, z něhož měli v úvodu viditelný respekt, naději na dobrý výsledek.

Tu krátce před přestávnkou ještě přiživil "vlastencem" Petr Boháček, jenž prudký centr před branku nešťastně srazil do sítě - 1:0.

Do druhé půle však i díky neúnavnému hecování bojovníka Lodeho nastoupily úplně jiné Třebívlice. Oživením byl příchod Kotláře, jenž začal na levé straně nepřetržitě zamě domácí obranu. Ta se začala dostávat pod stále větší tlak přinášející chyby.

Fatální udělal Sadílek, jenž před dotírajícím Šamunem nedokázal dostat míč do bezpečí a společně s naším záložníkem ho naopak dotlačili do čížkovické branky - 1:1.

Obrat ve vývoji zápasu dokonala další vydařená akce hostů, kterou zastavil až faul v pokutovém území na Karla Svobodu. Sudí Martin Albrecht (mimochodem jmenovec našeho gólmana) zákrok naprosto správně ocenil penaltou. K té se sebevědomě postavil benjamínek týmu Kotlář a suverénně ji proměnil, když brankáři Kratochvílovi nedal sebemenší šanci zasáhnout - 1:2.

Opět vybojované vítězství si třebívličtí borci už s přehledem pohlídali a potvrdili jarní příslušnost k absolutní špičce soutěže. Pozici si mohou upevnit v následujících dvou zápasech na domácím hřišti, kde začátkem května postupně přivítají Litoměřicko D a Velemín.

FK Viktorie Čížkovice - SK Třebívlice 1:2

Branky: 39. Petr Boháček (vlastní) - 55. Šamun, 82. Kotlář (z pen.). Rozhodčí: Albrecht. ŽK: Sadílek, Brda - Fux, Nykodým. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Sestava Třebívlic: Albrecht - K. Svoboda, Fux, Petr Boháček, Lode - Sova (46. Kotlář), Nykodým (70. J. Svoboda), Šamun, Muchl - Čtvrtník (89. Plzák), Seifert (54. Pavel Boháček). 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Jubilejní ročník třebívlického turnaje ovládl Bertlík team, domácí těsně pod vrcholem
Vítězem jubilejního 10. ročníku turnaje v malé kopané o pohár starosty obce Třebívlice se stal Bertlík team z Mostu, který ve finále porazil pořádající SK Třebívlice nejtěsnějším rozdílem 1:0. V boji o třetí místo Kings Praha přehráli mostecký Sláva team 2:0. Nejlepším střelcem turnaje se stal domácí Jirka Kotlář se šesti trefami, nejlepším hráčem byl vyhlášen Sláva Svoboda mladší a nejlepším gólmanem třebívlická posila pro tento turnaj David Sedláček z SK Ervěnice-Jirkov.

Kalendář akcí

« 08 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery