Proti Lukavci jsme si připsali devátou výhru v sezoně

publikováno 09.11.2016 (aktualizováno 11.11.2016)

Fotbalisté SK Třebívlice se rozloučili s podzimní sezonou III. třídy skupina A na domácím hřišti vítězstvím 2:1 nad Lukavcem B. O branky se postarali Jiří Sailer a Martin Čtvrtník. Fantastickou první polovinu soutěže zakončí naši borci v sobotu v Čížkovicích, kde se pokusí zaokrouhlit počet výher na deset. Utkání začne ve 14.00 hodin.

Pro domácí fotbalisty to nebyla jednoznačná záležitost, třebaže před zápasem oba týmy dělilo 16 bodů. Třebívličtí však znovu prokázali svoji podzimní sílu a především schopnost zvládat jinak celkem vyrovnané zápasy.

Ani proti rezervě Lukavce domácí hráči po většinu utkání příliš nedominovali. Dlouho jim navíc stál v cestě výborný brankář Kubík, který v závěru prvního poločasu bravurně zlikvidoval i dělovku Hrubého.

Domácí se střelecky prosadili až po přestávce, kdy Sailer chytře zahraným trestným kopem otevřel skóre - 1:0. Pojistku v podobě druhého gólu mohl přidat Čtvrtník, ale jeho křížné střely dvakrát jen těsně minuly branku. Domácí šutér se dočkal až v 81. minutě, kdy ze stejné parkety svým 13. (!) gólem v sezoně rozhodl o vítězství Třebívlic 2:1.

Hosté totiž stačili na úvodní trefu zápasu odpovědět šťastným vyrovnáním, když tečovaný míč do protipohybu bezmocného brankáře Albrechta, jenž spolehlivě zastoupil podzimní třebívlickou oporu Kohla, zapadl k tyči.

Třebívličtí si připsali devátou výhru z dosavadních jedenácti zápasů (vítězné utkání s Černivem B bylo anulováno, protože soupeř odstoupil ze soutěže). Završit počet bodů na 30 se naši borci pokusí při podzimní derniéře v Čížkovicích. Sobotní duel bude mít výkop ve 14.00 hodin.

SK Třebívlice - SK Lukavec B 2:1

Branky: 55. Sailer, 81. Čtvrtník - 79. Průša. Rozhodčí: Husar. ŽK: 1:0. DIváci: 40. Poločas: 0:0.

Sestava Třebívlic: Albrecht - K. Svoboda, J. Rulf, Lode (21. J. Svoboda), Plzák - Hrubý, Sailer (75. Vodenka), Nykodým, Přeučil (66. Mlynář) - Seifert (88. Bedecs), Čtvrtník.