Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Referáty z utkání

Přestřelka se Sulejovicemi první domácí vítězství nepřinesla

publikováno 04.05.2015 (aktualizováno 07.05.2015)

Ani ve druhém vystoupení na vlastním hřišti se fotbalisté SK Třebívlice premiérové domácí výhry v jarní části III. třídy - skupina A nedočkali. Slavoji Sulejovice náš tým podlehl 3:5, když hosté rozhodli o svém vítězství až dvěma brankami v posledních pěti minutách zápasu. Za domácí skórovali dvakrát Jan Hrubý (vždy z penalty) a Martin Čtvrtník.

Pro naše borce nezačalo utkání nejšťastněji, když se po úvodní oťukávací desetiminutovce k bezprizornímu míči v pokutovém území dostal hostující Hernych a poslal jej nekompromisně od břevna do sítě - 0:1.

Z úderu se domácí fotbalisté postupně oklepali a přicházely i šance. Jedna z nich skončila faulem sulejovického kapitána Charváta na unikajícího Čtvrtníka a Hrubý si s nabídnutou penaltou poradil suverénně - 1:1. Ještě do poločasu jsme šli dokonce do vedení, když agilní Čtvrtník svůj další průnik tentokrát zakončil sám - 2:1.

I když o přestávce zněl třebívlickou kabinou důrazný apel pohlídat si hlavně nástup do druhé půle, náš tým se dalšího výpadku koncentrace (podobně jako ve Velemíně nebo s Třebušínem) nevyvaroval. Hosté tak po závaru a ruce v pokutovém území z následné penalty vyrovnali na 2:2.

Ještě jednou se však třebívličtí fotbalisté mohli těšit z vedení. To když po hodině hry zahráli v pokutovém území rukou i hosté a Hrubý i při druhé penaltě udržel nervy na uzdě - 3:2.

Radost však domácím nevydržela dlouho. Iniciativu převzali hosté a třemi brankami v řadě převážili vítězství na svoji stranu.  Přitom Čtvrtník mohl aspoň vyrovnat na 4:4 a vynutit si tak penaltový rozstřel, ale při dalším sólu měl tentokrát navrch gólman Hála.

V samém závěru potvrdil sulejovickou výhru jeden z rodinného klanu Přeučilových, kterých se v zápise o utkání objevilo hned šest (!) včetně domácího Radka a jeho bratra nesoucího přijmení Perkner, jenž také upravil na konečných 3:5.

SK Třebívlice - TJ Slavoj Sulejovice 3:5

Branky: 20. a 59. Hrubý (obě PK), 36. Čtvrtník - 13. a 85. Hernych, 47. V. Lupínek (PK), 65. P. Přeučil, 90. Perkner. Rozhodčí: Došek. ŽK: 5:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1.

Sestava Třebívlic: Albrecht - Radba, Fux, Lode, Glassa - Vodenka, Hrubý, Hanzlíček, R. Přeučil - Čtvrtník, Sova.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Jubilejní ročník třebívlického turnaje ovládl Bertlík team, domácí těsně pod vrcholem
Vítězem jubilejního 10. ročníku turnaje v malé kopané o pohár starosty obce Třebívlice se stal Bertlík team z Mostu, který ve finále porazil pořádající SK Třebívlice nejtěsnějším rozdílem 1:0. V boji o třetí místo Kings Praha přehráli mostecký Sláva team 2:0. Nejlepším střelcem turnaje se stal domácí Jirka Kotlář se šesti trefami, nejlepším hráčem byl vyhlášen Sláva Svoboda mladší a nejlepším gólmanem třebívlická posila pro tento turnaj David Sedláček z SK Ervěnice-Jirkov.

Kalendář akcí

« 08 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery