Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Referáty z utkání

S Třebušínem jsme se konečně dočkali prvního jarního vítězství

publikováno 24.04.2015

Fotbalisté SK Třebívlice porazili v dramatické přestřelce na hřišti v Ploskovicích tým Třebušína 4:3 a ve III. třídě - skupina A si tak připsali první jarní výhru. Postarali se o to dvougóloví střelci Martin Čtvrtník a Radek Přeučil.

Na neoblíbeném pažitu v Ploskovicích začalo utkání pro náš tým nečekaně skvěle, když díky dvěma pohotovým trefám Čtvrtníka jsme po deseti minutách hry vedli 2:0. Třebušínský soupeř se jen ztěžka probíral z tvrdého direktu, navíc ho ještě více do kolen poslala Přeučilova střela, kterou domácí gólman stačil jen tečovat, ale z branky míč vytěsnit nedokázal. Stav 3:0 se jevil jako komfortní náskok, ale kališníci dokázali ještě do poločasu snížit.

Když domácí hned po přestávce upravili skóre na 2:3 ze svého pohledu, začalo se do třebívlických hlav neodbytně vkrádat týden staré déjà vu, kdy ve Velemíně v poločase vedli 2:0, ale trávník nakonec opouštěli se svěšenými hlavami po porážce 2:3. Černé vzpomínky ještě umocnilo třebušínské vyrovnání, a to navíc domácí neproměnili penaltu. Gólman Albrecht při ní naštěstí napravil své zaváhání, když na kraji pokutového území u brankové čáry zbytečně fauloval jednoho z domácích útočníků.

Když už se zdálo, že utkání neodvratně spěje k penaltovému rozuzlení, Přeučil podruhé v zápase propálil domácího brankáře a křížnou střelou nasměroval všechny body do Třebívlic - 4:3. Statečná jedenáctka (více hráčů jsme v Ploskovicích neměli) i s nasazením vlastního zdraví (Seifert, M. Douša) těsnou výhru už uhájila.

TJ Kalich Třebušín - SK Třebívlice 3:4 (1:3)

Branky Třebívlic: Čtvrtník 2, Přeučil 2.

Sestava Třebívlic: Albrecht - Tibitanzl, Fux, Lode, Ludačka - Sova, Hrubý, Přeučil, M. Douša - Čtvrtník, Seifert.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Na hřišti lídra padl náš tým až po penaltovém rozstřelu
Po třech vítězstvích první jarní porážka. Fotbalisté SK Třebívlice ve skupině A III. třídy ale padli se ctí. Ze hřiště rezervy Lovosic, lídra soutěže, si v neděli přivezli bod za čestnou prohru 1:2 až po rozstřelu ze značky pokutového kopu. V dalším kole bude náš tým v sobotu 20. dubna od 17 hodin na svém trávníku bojovat o uhájení třetího místa s Křesínem.

Kalendář akcí

« 04 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz