Bojovnost před skvělou návštěvou na body proti Křesínu nestačila

publikováno 06.04.2014 (aktualizováno 05.05.2014)

Teprve při svém třetím jarním vystoupení vyšli fotbalisté SK Třebívlice bodově naprázdno. V utkání 16. kola III. třídy skupina B podlehli na domácím trávníku před více než stohlavým publikem Sokolu Křesín 2:3. Náš tým tak z možné škály výsledků na jaře nepoznal už jen jediný – porážku na pokutové kopy.

Zpočátku zdánlivě jednoznačná partie ve prospěch hostů se nakonec změnila v dramatický duel poznamenaný individuálními chybami. Více se jich dopustili domácí hráči, takže body putovaly do Křesína. Ten se prezentoval jako nejlepší soupeř, proti kterému Třebívlice na jaře zatím hrály. Hlavně nástup do zápasu byl ze strany hostů famózní, gólová hlavička Švestky po přesném centru z levého křídla představovala jen minimální vyjádření křesínské převahy – 0:1.

„Úvodní půlhodinu jsme nevěděli, kde nám hlava stojí,“ přiznal obránce Lukáš Lode. Další brance obětavě zabránil Fux, jenž z čáry vyškrábl střelu těžko udržitelného Švestky. Gólman Rambousik zase kryl pokutový kop i následnou dorážku. Slabší chvilku si ale vybral na začátku druhého poločasu, kdy se nechal překvapit nevydařeným centrem Šenfeldra od pomezní čáry – 0:2.

Potom se konečně dočkali i domácí, když akci Čtvrtníka zakončil N. Rambousik – 1:2. Další zásek do třebívlických řad ale přidal nešťastnou rozehrávkou kapitán Radba - 1:3. V nastaveném čase sice ještě trestný kop Sailera doplachtil i díky lehké teči jednoho z křesínských hráčů až za záda výborného Behiny - 2:3, ale aspoň vyrovnat domácí už nestihli.

Trenér Pavel Fux: „Soupeř byl fotbalovější, což jsme se snažili eliminovat bojovností. V tomto ohledu nemám klukům co vytknout, na hřišti nechali všechno. Škoda, že to nestačilo na bodový zisk.“

SK Třebívlice – Sokol Křesín 2:3

Branky: 66. Rambousik, 90. (+4) Sailer – 8. a 90. Švestka, 58. Šenfeldr. Rozhodčí: Harazím. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Sestava Třebívlic: M. Rambousik – Radba, J. Rulf, Fux (62. Bláha), Lode – Harzer (79. Sova), Sailer, N. Rambousik, Hrubý – Čtvrtník, Seifert.

Obrázky k článku

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.