Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Referáty z utkání

Zvládnuté penalty nám přinesly cenné dva body z Bohušovic

publikováno 30.03.2014

Start do jarní sezony z říše snů zažívají fotbalisté SK Třebívlice ve III. třídě – skupina B. Po Milešovu bodovali i v dalším utkání. Z Bohušovic nad Ohří si náš tým přivezl dva body za vítězství 2:1 po rozstřelu ze značky pokutového kopu. O branky se postarali Jiří Sailer a Lukáš Lode, jenž v sedmé sérii rozhodl penaltový maraton.

Nutno si přiznat, že zatímco proti Milešovu třebívličtí borci soupeře přehráli, tentokrát měli pořádnou dávku štěstí. Přesto oba zápasy něco spojovalo – trestný kop Sailera. Vyhlášený ostřelovač se trefil ze stejné parkety do totožného místa po pravici domácího gólmana, jenž mohl deset minut před poločasem jen bezmocně rozhodit ruce – 0:1. „Zatím mi to tam padá a jsem za to samozřejmě rád. Jen doufám, že to vydrží co nejdéle,“ prohodil exekutor většiny třebívlických standardek.

Hosté přitom mohli vést už po pouhé minutě hry. Čtvrtník, jenž se po Fuxově přesném nákopu ocitl sám před brankou, ale podobně jako proti Milešovu nedokázal svoji střelu vměstnat mezi tyče, i když tentokrát ho od gólu dělily jen decimetry. „Nějak se mi nedaří,“ posteskl si střelecky zatím mlčící kanonýr.

Zatímco v první půli se hrála ještě jakž takž vyrovnaná partie, po obrátce to byla hotová smršť ze strany Bohušovic. Na třebívlickou branku se valila lavina útoků, v síti však skončil jediný míč. Ve 48. minutě se střídající Matuška obtočil kolem Lodeho a propálil jinak excelentního Bundu – 1:1. Právě hostující gólman, nejstarší hráč na hřišti, měl největší zásluhu na tom, že skóre se už dál neměnilo. V 83. minutě po nevydařeném ofsajdsystému si na něho nepřišla ani dvojice domácích nájezdníků Matuška s Barcalem, kterému třebívlický veterán tygřím skokem sebral míč z kopačky.

Došlo tak na penaltový rozstřel, ve kterém prokázali pevnější nervy naši borci. Postupně se trefili Sailer, Hrubý, Rambousik, Harzer, Fux, Radba a Lode. Potom opět zaúřadoval Bunda, jenž sedmý domácí pokus zlikvidoval a o bonusovém bodu pro Třebívlice bylo rozhodnuto – 1:2.

Trenér Pavel Fux: „S body jsem samozřejmě spokojený, i když naše hra tentokrát nebyla optimální. Soupeř prokázal své kvality i postavení v tabulce, selhal však v koncovce. Velkou zásluhu na tom ale měla obětavost našich hráčů, především Květy, jenž v brance skvěle nahradil pracovně zaneprázdněného Maxe. Za předvedený výkon mu patří absolutorium.“

TJ Slavoj Bohušovice – SK Třebívlice 1:2 PK

Branky: 48. Matuška – 34. Sailer, rozhodující penalta Lode. Rozhodčí: Andrle – Mojžíš, Šmajsl. ŽK: 2:3. Diváci: 45. Poločas: 0:1.

Sestava Třebívlic: Bunda – Radba, Fux, Lode, J. Svoboda (77. Krogner) – M. Rulf (46. Harzer), Sailer, Hrubý, Seifert – Čtvrtník, N. Rambousik.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Mia | 04.04.2014 11:43

Aktualita

Na hřišti lídra padl náš tým až po penaltovém rozstřelu
Po třech vítězstvích první jarní porážka. Fotbalisté SK Třebívlice ve skupině A III. třídy ale padli se ctí. Ze hřiště rezervy Lovosic, lídra soutěže, si v neděli přivezli bod za čestnou prohru 1:2 až po rozstřelu ze značky pokutového kopu. V dalším kole bude náš tým v sobotu 20. dubna od 17 hodin na svém trávníku bojovat o uhájení třetího místa s Křesínem.

Kalendář akcí

« 04 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery