Úvod » Referáty z utkání

Tři body proti Milešovu trefili Rambousik a Sailer

publikováno 23.03.2014 (aktualizováno 30.03.2014)

Borci SK Třebívlice vykročili do jarní části III. třídy – skupina B správnou nohou. Po urputném boji na domácím trávníku překonali houževnatý odpor rezervy Milešova a zvítězili 2:0. Obě branky padly ve druhém poločase a postarali se o ně Nikolaj Rambousik a Jiří Sailer. Náš tým se tak v našlapané tabulce posunul na lichotivé sedmé místo.

Na první gól zápasu se čekalo nezvykle dlouho, přesně sedmdesát minut hry. Potom konečně zafungovala osvědčená spolupráce útočných hrotů, když Čtvrtník přesně naservíroval míč před odkrytou branku Rambousikovi, pro kterého nebylo problémem doklepnout do sítě – 1:0.

Třebívličtí fanoušci se mohli přece jen radovat. První poločas jim k tomu totiž moc důvodů neposkytl. Když už se domácí dostávali do náznaku šance, chyběla jim přesnost ve finální fázi (Čtvrtník, Seifert). Kanonýr ze střední a větší vzdálenosti Sailer se zase jen zastřeloval. Jeho chvíle měla přijít až později…

Do druhé půle vyběhli hráči v modročerných dresech s mnohem větším odhodláním. Před milešovskou brankou bylo rázem o poznání živěji. Už ve 49. minutě k tomu přispěl gólman Lisec, jenž neudržel Sovův centr, ale Seifert ani Hrubý s dorážkami neuspěli. O chvíli později chybělo Čtvrtníkovi při voleji uvnitř pokutového území více rozvahy, míč mohl nasměrovat jinam než na rohový praporek.

Velký rozruch přinesla 61. minuta. Skvěle hrající Fux lišácky přeloboval zkoprnělou obranu a krásně uvolnil Seiferta. Ten svého parťáka napodobil, přehodil gólmana Lisce, ale za toho těsně před brankovou čárou zaskočil jeden z obránců a akrobaticky uklidil míč do bezpečí. Domácí štírek se dožadoval gólu tak vehementně, že si vykoledoval žlutou kartu. Ani fanoušci ho po následném vystřídání nedokázali přesvědčit, že to branka opravdu nebyla.

Zato o již popisované trefě Rambousika nemohlo být pochyb. Rychlonohý útočník s kazašskými kořeny se v 82. minutě chtěl Čtvrtníkovi za gólovou přihrávku revanšovat, ovšem skromnému chlapíkovi ze Semče v sobotu nebyl gól souzen…

Pojistky zaslouženého vítězství se domácí fotbalisté dočkali až v 88. minutě, kdy si Sailer už seřídil miřidla a jeho trestný kop napnul síť za pravou tyčí milešovské branky – 2:0. Tím nedošlo na dramatický závěr, takže třebívličtí plejeři si zisk tří bodů mohli vychutnávat už v průběhu posledních desítek sekund přímo na hřišti.

Trenér Pavel Fux: „Vstup do jarní sezony je velice důležitý a jsem rád, že se nám vydařil. Kluky musím pochválit za zodpovědný přístup a velkou bojovnost. Cenná je i udržená nula, obrana tentokrát pracovala velice spolehlivě a soupeře nepustila do žádné vyložené šance. Střely z dálky nemohly Maxe v naší brance ohrozit. Věřím, že na tento výkon dokážeme navázat příští kolo v Bohušovicích.“

SK Třebívlice – Sokol Milešov B 2:0

Branky: 70. N. Rambousik, 88. Sailer. Rozhodčí: Šírek – Kučera, Došek. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Sestava Třebívlic: M. Rambousik – Radba, J. Rulf, Fux, Lode – Sova (84. Vodenka), Sailer, Hrubý, Seifert (62. Svoboda) – Čtvrtník (90. M. Rulf), N. Rambousik.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Mia | 04.04.2014 11:50

Aktualita

Na hřišti lídra padl náš tým až po penaltovém rozstřelu
Po třech vítězstvích první jarní porážka. Fotbalisté SK Třebívlice ve skupině A III. třídy ale padli se ctí. Ze hřiště rezervy Lovosic, lídra soutěže, si v neděli přivezli bod za čestnou prohru 1:2 až po rozstřelu ze značky pokutového kopu. V dalším kole bude náš tým v sobotu 20. dubna od 17 hodin na svém trávníku bojovat o uhájení třetího místa s Křesínem.

Kalendář akcí

« 04 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery